Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» – 55!

IMG 4865

Десяте серпня, п’ятниця. Погожий літній вечір. До районного Будинку культури, біля якого видає задушевні мелодії духовий оркестр, сходяться люди. Ідуть одиноко і групами, перемовляються. Під час розмов, пройнятих світлими ностальгічними нотками, порушується улюблена багатьма, особливо ветеранами підприємства, тема: «Якими молодими ми були, а вже нашому цементному 55! Воно б швидкоплинність часу не так відчувалась, якби не дивитись на дітей та онуків. А поглянеш на них і розумієш, як зістарився, як беруть у полон роки…» І все ж їм радісно від зустрічей з людьми, з якими колись були в одному колективі і з якими тепер пов’язані спільними і такими щемливо-приємними спогадами.

 

   Перші ряди в залі відведені ве-теранам виробництва. Впізнаю серед них старійшину цементного братства дев’яностоп’ятирічного Миколу Івановича Чернігіна, невтомного водія крейдяного кар’єра, який за свій доблесний труд має ордени й медалі, вихоплюю поглядом ще одного героя-фронтовика, першого начальника відділу кадрів підприємства Миколу Пилиповича Гришка, який, опираючись на дружню підтримку колеги, потихеньку прошкує до зали. Помічаю серед запрошених і Віктора Єлисейовича Зозулю, нещодавнього героя моєї публікації, колишнього головного енергетика заводу, жвавий діалог веде і Петро Семенович Синяєв, головний інженер автоцеху, з яким теж звела журналістська робота. Можу собі тільки уявити, як багато людей і подій зберігає їхня пам’ять, яка сьогодні надзвичайно чутливо налаштована на цементну тему і все, що довкруж неї. У піднесеному настрої і нинішні цементники. Дозвольте застосовувати це визначення до кожного – й інженерно-технічних працівників, й адміністративно-профспілкових лідерів, і до представників робітничих спеціальностей. Бачу, як щиро приймає вітання Віталій Вікентійович Горголюк, нинішній директор ПрАТ «Євроцемент-Україна», як невимушено, від душі усміхається своїм колегам – і тим, які сьогодні дбають про високу марку якості балаклійського цементу, і тим, які вже на заслуженому відпочинку, – профспілковий лідер підприємства Маргарита Серафимівна Гайворонська. До речі, саме вона, з огляду на свою посаду, повідала, що для дітей працівників цементного організовані безкоштовні атракціони і безкоштовне морозиво. Між іншим, дітлашня гав не ловила: на атракціонах не стихав її сміх, а з ящика помітно убувало морозиво. Якщо свято – то для всіх.

На сцені, підсвіченій софітами, на логотипі підприємства виграють дві п’ятірки. Час привітати з цим славним ювілеєм. На сцену піднімаються високоповажні господарі і гості урочистостей. Коротко, але змістовно поздоровляє балаклійську цементну спільноту її нинішній очільник В. Горголюк, особливі побажання адресуючи ветеранам підприємства, за ним на сцену піднімається заступник голови Балаклійської районної державної адміністрації С. Полторак, провідну роль Балаклійського цементного у зведенні житлових й інфраструктурних об’єктів міста відзначають депутат Харківської обласної ради Л. Немикіна, Балаклійський міський голова І. Столбовий, від імені А. Русецького, депутата Харківської обласної ради, присутніх поздоровляє його помічник, начальник відділу культури РДА О. Супрун. У кожного в запасі не тільки слова, а й квіти, почесні відзнаки, подарунки для цементників – і для тих, які в минулому, і які сьогодні примножують його трудову славу. Кошик квітів презентує рідному колективу, бо починав колись тут автослюсарем, професор Харківського національного університету будівництва й архітектури добродій Балера. Він резонно зауважив, що саме на Балаклійському цементному почалася його наукова кар’єра: «Я вдячний, що були в моїй долі люди, які підказали, щоб навчався далі, щоб не нехтував освіченістю».

А яке ж свято без пісні? Традиційно заспівував народний хор народної пісні «Джерело» під керівництвом Романа Пасєки, порадував і сам Роман, виконавши дві відомі й улюблені багатьма пісні, не можу не відзначити виступ «Веселої Слободи» під керівництвом Тетяни Шестюк. Гурт представив попурі з відомих українських пісень. Не хочу нікого образити, але не в змозі назвати кожного з сольних виконавців, а також аматорських хорових, танцювальних та циркових колективів міста. Хоча, безумовно, всі заслуговують не тільки на аплодисменти, а й на визнання свого таланту.

Урочистості, приурочені до 55-річчя ПрАТ «Євроцемент-Україна», вже історія. Набирають обертів нові трудові будні. Хай вони будуть успішними і перспективними!

 

Тетяна Чмут,  Олександр Шевченко (фото),

 

«Вісті Балаклійщини»