Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У ГУСАРІВЦІ Є ВСЕ

 

IMG 4941

        Звертаючись до поважного зібрання та вітаючи всіх із подією, голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав дуже високу й позитивну оцінку цій територіальній громаді. Тільки за останній період, завдячуючи фінансовій децентралізації, в селі реалізовані потужні проекти в медичній та освітній сферах, інфраструктурі населеного пункту. Базове сільськогосподарське підприємство «Гусарівське» має потужну й сучасну технічну базу, розвиває тваринницьку галузь, а це запорука того, що кожного року до місцевого бюджету надходять мільйонні суми платежів і податків.

   А якщо в сільській казні не по-рожньо, можна говорити про сучасне освітлення, стале водозабезпечення, благоустрій та вуличні дороги.

У своєму виступі перед земляками сільський голова Юрій Дорошенко щиро подякував районному керівництву, директору СТОВ «Гусарівське» Віктору Вовченку, який майже два десятиліття на посаді, та всім працівникам, жителям за постійну увагу до вирішення всіх соціальних та економічних питань.

За бездоганну працю велика група людей була відзначена грамотами та подяками, цінними подарунками. Цю приємну місію виконали перші керівники району Степан Масельський та Олександр Літвінов.

Продовжила церемонію відзначення кращих помічник депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького Тетяна Пасєка. Віктор Вовченко під схвальні оплески учасників урочистостей запевнив, що невдовзі всі працівники його господарства матимуть найвищу заробітну плату, а орендодавці – орендну плату за землю в районному рейтингу. Отець Олександр, ієрей Свято-Троїцького храму, побажав усім Божого благословення та миру.

Продовжились урочистості святковим концертом та народним гулянням.

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено