Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

УСІ МЕТРИ БУДІВЕЛЬНОЇ СПРАВИ

IMG 4786

     Зібралися за одним столом у залі засідань Балаклійської міської ради. Цей захід відбувся напередодні професійного свята – Дня будівельника, його організували міський голова Іван Столбовий та депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна. У центрі уваги перебували люди, які починали будівництво цементного заводу, а згодом видавали якісну продукцію на розвиток держави.

      Космодром «Байконур», саркофаг Чорнобильської АЕС, футбольні стадіо-ни до «Євро-2012», Харківський аеропорт та багато інших об’єктів і по-нині функціонують завдяки найвищим стандартам якості балаклійського цементу. Як сказав у своєму виступі колишній директор «Балцему» Вадим Шабала, Президент України Леонід Кучма під час реконструкції аеропорту «Бориспіль» віддав перевагу саме нашій продукції.

      Найвищим піком у співвідношенні кількість – якість виробництва цементу спеціалісти називають період 80-90-х років. На ці часи приходиться й будівельний бум на Балаклійщині: житловий багатоквартирний сектор, у тому числі монолітний, дитячі садки і школи, заклади медичної сфери – усе це не пройшло повз руки людей, які разом сіли сьогодні за круглий стіл.

      Як наголосив Балаклійський міський голова Іван Столбовий, сьогодні сучасна Балаклія представлена понад 200 житловими багатоквартирними будинками, на додачу з прекрасними дитячими садочками, школами, соціальними об’єктами.

      Від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова найкращі побажання винуватцям заходу передала Людмила Немикіна, яка розпочинала свій трудовий шлях на Харківському цементному заводі, а нині має відношення до шиферного виробництва.

      Багатьом будівельникам Іван Столбовий та Людмила Немикіна вручили відзнаки Харківської обласної ради та Балаклійської міської ради, подарунки та квіти. А далі тепле спілкування продовжилось у родинному колі будівельників за солодким столом.

 

 

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора