Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

СПЕЦІАЛІСТИ ФІКСУЮТЬ П’ЯТИЙ КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

пожежа

     На весь поточний тиждень синоптики прогнозують аномальну спеку та високий температурний режим по всій території України. А спеціалісти цивільного захисту населення та рятувальники ДСНС оголошують про найвищий V клас пожежної небезпеки.

    На понеділковій апаратній нараді голова районної державної адміністрації Степан Масельський з огляду на таку ситуацію приділив окрему увагу питанням дотримання правил поведінки в такий складний період.

    Представникам державної виконавчої влади та місцевого самоврядування рекомендовано проведення серед населення організаційно-роз’яснювальної роботи щодо заборони спалювання залишків рослинності, розведення багать біля житлових та лісових масивів. Продовжує діяти обмеження на відвідування хвойних лісів, пересування ними авто та мототранспортом. Керівники сільськогосподарських підприємств мають організувати впорядкування узбіччя доріг, які межують з угіддями, викошування бур’янів та порослі.

    У разі виникнення надзвичайної ситуації слід негайно інформувати районний відділ ГУ ДСНС України за телефонами 2-30-05 або 101 цілодобово.

 

Олександр Шевченко,«Вісті Балаклійщини»