Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Долю пам’ятників вирішить комісія

особистий прийом

Більшість пам’ятників та обелісків героям-визволителям Другої світової війни на території нашого району будувалася ще в середині минулого століття. За п’ятдесят і більше років камінь та гіпс не підлягають відновленню.

Стоять такі пам’ятники і в неве-ликих селах Байрак і Щурівка Новогусарівської сільської ради, про що розповіла керівникові району Степану Масельському голова місцевої ветеранської організації Т. Окомельченко. Вихід у таких ситуаціях буде визначати спеціальна комісія.

Місцевий житель уже не вперше порушує питання ремонту дороги загального користування на відрізку Байрачанського спуску. Як прокоментував це проблемне питання голова райдержадміністрації, місцева влада давно виконала всі фінансові зобов’язання щодо ремонту дороги, однак підрядна організація, яка виграла тендер, зволікає з початком ремонтних робіт. Щоденно районне керівництво піднімає цю проблему на рівні області й очікує позитивного результату вже в цьому місяці.

Уже тривалий період часу ведеться дискусія довкола договору оренди земельного паю між орендодавцем та сільгосппідприємством. Як було повідомлено заявникові, до цього проблемного питання долучиться заступник голови районної державної адміністрації.

 

Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора