Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ЕФЕКТИВНЕ ТВАРИННИЦТВО ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОРМОВОЇ БАЗИ

IMG 5046IMG 5012

IMG 5021IMG 5014

а ще мають значення умови утримання,

доїльне обладнання і навіть вік тварин

та підлога для них

     Про тваринницьку галузь керівник СТОВ «Гусарівське» Віктор Вовченко може розповідати годинами, не приховуючи жодної професійної таємниці й досвіду, накопиченого в Сполучених Штатах Америки, Ізраїлі, Голландії, Німеччині. Щоразу, повертаючись із закордонного відрядження, керівник крок за кроком наближає тваринництво свого господарства до європейського рівня, який зорієнтований на якість продукції й умови праці людей.

      Свій робочий візит до Гусарів-ки керівники району Степан Масельський, голова районної державної адміністрації, Сергій Полторак, заступник голови РДА, Олексій Верещака, начальник управління агропромислового розвитку РДА, розпочали з поля, на якому йшло збирання силосної маси. Три автомобілі «КамАЗ» та стільки ж тракторів «МТЗ» ледь встигали за кормозбиральним комбайном німецької фірми «Клас», який за лічені хвилини видає на гора причіп навіть не силосу, а зеленої маси, подрібненої до найменшої фракції на радість молодняку ВРХ.

      А ще цього року, як розповів В. Вовченко, вперше в господарстві вдалося затюкувати всю солому після збирання ранніх зернових, знову таки, за допомогою імпортної техніки, на яку постійно роблять ставку за принципом: нехай дорожче, зате якісніше й надійніше.

     За таким принципом обирали й доїльну установку з молокопроводом і холодильним обладнанням. Демонструючи районним гостям будівництво нового приміщення для корів, директор СТОВ «Гусарівське» зізнається, що обрали проект, яким враховано і на-дійність будови, і її теплозбереження, а бетонна підлога для тварин скрізь виконується з насічками.

     Для обслуговуючого персоналу давно вже стали нормою побутові та туалетні кімнати, душові. Для економії енергоресурсів задіяли твердопаливний котел, який обігріває площу понад 500 метрів квадратних і забезпечує гаряче водопостачання на побутові та виробничі потреби.

     Якщо в господарстві будують нові тваринницькі приміщення, то це неодмінна ознака, що поголів’я буде нарощуватись. Наразі в «Гусарівському» утримують близько 600 голів дійної череди, а всього ВРХ 2300 голів. З досвіду передових країн Європи, корова вважається продуктивною до 7 років. Віктор Вовченко також прихильник такого підходу: якщо вже утримувати, то тільки високопродуктивну череду. А тут треба постійно дбати і про селекцію, і про надійну ветеринарну службу тощо.

     Усі ці моменти до дрібниць враховані на молочнотоварному комплексі. Говорячи про майбутні плани, директор господарства В. Вовченко поділився з районними керівниками перспективними задумками переобладнання ферми в селі Волобуївка. Після завершення цього проекту пообіцяв керівництву знову запросити до господарства.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

 

Канал не знайдено