Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ДО ТРЕТІХ ПІВНІВ

IMG 0358

     Минулої суботи по опівдні, коли вже трохи спала літня спека, у Бригадирівці, на шкільному майданчику розгорнулось святкове дійство. Громада села зібралася разом, щоб відсвяткувати подію, яка близька кожному, хто за малу свою батьківщину має Бригадирівку, – день її народження, розвитку, її майбутніх досягнень

     Біля школи, зі стін якої у вели-кий світ вийшов кожен брига-дирівець, зібралося чимало люду. Згуртовану й роботящу громаду вітали Бригадирівський сіль-ський голова Микола Букій та поваж-ні гості з району – голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський і голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов. У їхніх словах відчувалося захоплення працьовитими людьми, які знайшли застосування своїм здібностям і талантам на рідній землі. Йшлося про хліборобів і виробничників, учителів і вихователів, тим паче, що нинішнього року їм поталанило: сільська школа за підтримки влади як обласного, так і районного рівнів перетворилась на сучасний навчальний комплекс – Бригадирівський ліцей. «Ми і в подальшому всіляко будемо підтримувати вашу громаду, сприяти тому, щоб вона розвивалась, щоб мала перспективу для підростаючого покоління», – сказав, зокрема, Степан Іванович. Керівники району виконали і почесну місію нагородження – за вірність професійному обов’язку і з нагоди Дня села грамотами Балаклійської райдержадміністрації та Балаклійської ради були відзначені заступник директора Бригадирівського ліцею Світлана Кожан, колишній Бригадирівський сільський голова Іван Гопцій, працівниця Балаклійського територіального Центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян Олена Вороніна.

     Від імені сільської ради були пошановані дев’яносточотирирічна Віра Йосипівна Гладуш як найповажніша жителька громади з точки зору прожитих років і багатого життєвого досвіду, подружжя учасника бойових дій Другої світової війни Василя Семеновича та Марії Митрофанівни Біліченків, які в цьому році відзначили 67-у річницю спільного життя.

     Наймолодші жителі села, які ще в сповитку або нещодавно вибралися з нього, отримали подарунки і від сільської ради, і від районного партійного осередку «Солідарність».

     Благодійний фонд Анатолія Русецького «Даруй Добро» надав матеріальну допомогу трьом багатодітним родинам Бригадирівки, в яких виховуються п’ятеро і більше дітей. Це сім’ї Кисленків, Чурсіних і Волкових. Також від «Даруй Добро» для всієї громади було презентоване морозиво, від сільради – польова каша, а завдяки спонсорській допомозі «Балаклійського ХПП» місцева дітвора могла розважитись на батутах, знайти себе в інших рухливих іграх.

     Свято тривало майже до світання наступного дня, бо співали і свої місцеві аматори, і з Балаклійського Будинку культури, й ізюмські гості. А ще був феєрверк і дискотека. По домівках, за словами Миколи Гопція, всі розійшлися в доброму гуморі. «І наїдків, і напоїв, і розваг вистачило на всіх», – так він прокоментував недавню подію.

 

Тетяна Чмут, «Вісті Балаклійщини»