Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПРО ЩО МРІЮТЬ ДІТИ?

конкурси

23 серпня в районному Будинку культури відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих творчих робіт «Моя мрія», який ініціювала Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русець

У конкурсі брали участь 460 дітей не лише з Балаклійського рай-ону, а й з Барвінківського, Первомайського та Близнюківського. Діти від двох до вісімнадцяти років подавали свої роботи в категоріях «Малюнок», «Проза» та «Саморобка». І цього дня 33 переможці в різних номінаціях разом зі своїми батьками зібралися в залі Будинку культури та чекали урочистої миті, принагідно розглядаючи виставлені малюнки, а таких робіт була більшість, різноманітні вироби з бісеру, дерева, паперу, пластиліну, м’які іграшки, аплікації тощо, пригощались смачним морозивом. «Як видно з робіт, мрії дітей – не лише про якісь матеріальні цінності. Діти мріють про мир», – розповіла начальник відділу культури РДА Оксана Супрун.

Ініціатор конкурсу Анатолій Русецький подякував усім дітям за активну участь у конкурсі. Усі переможці з першого по третє місце були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Голова районної державної адміністрації Степан Масельський привітав присутніх зі святами та зазначив: «У роботах відображено погляд дітей на сьогодення. Бажаю вам і надалі творчого натхнення та віри в прекрасне. А батькам – підтримувати дітей та допомагати їм». Олександр Літвінов, голова районної ради, зауважив, що визначення своєї мрії – це вже перший крок до її реалізації.

Переможницю, мрію якої було здійснено, напередодні визначила конкурсна комісія шляхом жеребкування. Нею стала шестирічна Анна Похила з Близнюківського району з малюнком про парк атракціонів. Цього дня її родина отримала сертифікат на відпочинок у парку розваг м. Харків.

 

Ксенія Шестова,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора