Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ЮЛІЯ СВІТЛИЧНА: "Я ЗАВЖДИ З БАЛАКЛІЙЦЯМИ!"

IMG 5772

У День Незалежності України на Балаклійщині з робочим візитом побувала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Відвідування нашого краю перший керівник області розпочала з центральної клінічної районної лікарні.

Як наголосила Юлія Олександ-рівна, медичній сфері Харків-щини керівництво постійно приділяє велику увагу, адже саме ця галузь є дуже важливою для кожної людини. Тільки за невеликий проміжок часу на рівні області вже реалізуються проекти з реконструкції та оновлення онкологічного центру, госпіталів для ветеранів війни та чорнобильців, будуються десятки амбулаторій сімейної медицини, в тому числі в Савинцях та Веселому.

Які умови для жителів району та лікарів створені в центральній лікарні, керівнику області продемонстрували господарі. Головний лікар БЦКРЛ Марина Руденко разом з керівництвом району показала обласним гостям оновлені прийомне відділення, травматологічний пункт на першому поверсі з усім необхідним обладнанням. Поверхом вище завідувач травматологічного відділення кандидат медичних наук Юрій Гнєдушкін розповів про артроскопічний центр, показав умови, які вдалося створити для лікарів та пацієнтів. Далі оглянувши анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії та дитяче відділення, керівник області Юлія Світлична зазначила, що такі умови та обладнання для лікування не поступаються медицині обласного і навіть європейського рівня. Після свого виступу перед лікарями голова обласної державної адміністрації передала нашій лікарні сертифікат на нове медичне обладнання, який було вручено головному лікарю М. Руденко.

Цього святкового дня Юлія Світлична завітала на центральну площу біля районного Будинку культури. Піднявшись на відкриту сцену, вона зі щирими вітальними словами звернулась до велелюдного зібрання:

– Сьогодні я не почуваюся в гостях у балаклійців, бо я завжди була з вами. Ми разом зробили велику справу з відновлення міста після надзвичайної події. Попереду маємо грандіозні плани з будівництва медичних амбулаторій на Балаклійщині, системи водозабезпечення Андріївки, відновлення Палацу спорту з плавальним басейном у центрі міста. Ми допомагали й завжди будемо допомагати втілювати найсміливіші плани.

Також перший керівник Харківщини виконала почесну місію нагородження кращих представників трудових колективів району. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації нагороджено Любов Миколаївну Лазареву, завідувача інфекційного відділення, лікаря-інфекціоніста комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня»; Тетяну Дмитрівну Мартинову, завідувача Вербівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Вербівської сільської ради; Віктора Володимировича Черненка, вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 3; Тетяну Андріївну Шерстюк, викладача Балаклійської дитячої музичної школи, керівника народного гурту народної пісні «Весела слобода» районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури». Подякою голови Харківської обласної державної адміністрації нагороджено Михайла Олександровича Скалицького, лікаря загальної практики, сімейного лікаря амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 м. Балаклія комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; Аллу Павлівну Решетняк, тренера-викладача з легкої атлетики Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.

Після офіційної урочистої частини Юлія Світлична охоче поспілкувалася з балаклійцями, сміливцям не відмовила у фото на пам’ять. Бурхливими оплесками площа відреагувала на повідомлення ведучого концерту, що зірки української естради прибули до нашого міста за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

Завершився святковий день 24 серпня веселковим салютом над Балаклією на честь Державного Прапора, Незалежності держави, ювілеїв району та міста.

 

Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора