Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«ЗА СИНЄЄ НЕБО І ЖОВТЕ КОЛОССЯ БОРОТИСЯ ТРЕБА, ЩОБ КРАЩЕ ЖИЛОСЯ…»

IMG 5198

Щорічно напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України.

Як завжди, церемонія підняття одного з головних державних символів на щоглі біля Балаклійської районної державної адміністрації була обставлена урочисто. Народний хор народної пісні «Джерело» на високому душевному піднесенні виконав «Реве та стогне Дніпр широкий», бо як у такий день не згадати Тараса Шевченка, автора слів цього безсмертного твору, одного з полум’яних борців за волю України, геніально-пророчий дар якого визнається усією прогресивною світовою спільнотою.

Ведучі урочистої церемонії наголосили, що сьогодні наш прапор – дві поздовжні смужки блакитного і жовтого кольору – знають у всьому світі: він розвивається на дипломатичних установах, стрімко звивається ввись на спортивних змаганнях міжнародного рівня на честь перемог наших спортсменів, він завжди там, де українці впевнено доводять свої таланти.

Державний Гімн України, який сприймається з нашим Прапором як невід’ємна його частина, змусив кожного з учасників церемонії внутрішньо зібратися, зосередитися на чомусь високому і чистому. За якусь секунду свідомість осіяло: це і є почуття патріотизму як усвідомлення себе крихітною частинкою великої країни, яка зветься Україною.  

 

 

 

Тетяна Чмут,

 

Олександр Шевченко (фото),

 

«Вісті Балаклійщини»