Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ОРІЄНТИР – НА ОСВІЧЕНУ ОСОБИСТІСТЬ, здатну до суспільно-професійної реалізації

IMG 5957

     Минулої середи в районному Будинку культури відбулась традиційна серпнева педагогічна конференція, яка зібрала разом освітянську спільноту району. Перед початком конференції педагоги мали можливість ознайомитися з виставковими іграшково-розвивальними експонатами й технічними новинками, які в нинішньому навчальному році стануть у пригоді наймолодшим учасникам навчально-розвивального процесу – дошкільнятам і учням початкової ланки. Перед початком пленарної частини виставку відвідало і керівництво району.

     Реформування в системі освіти, яка, в першу чергу, передба-чає виховання справжньої цілісної особистості, здатної до самоствердження й самореалізації в складному швидкозмінному суспільному середовищі – ось про що йшлося на щорічному освітянському зібранні. А виховання, як відомо, починається з перших років життя дитини. Тому, як наголосив керівник району Степан Масельський, на вихователів сьогодні покладається велика відповідальність. Вони, за його словами, «підводять» дитину до школи, і багато в чому саме від них залежить рівень її підготовки, її внутрішня готовність влитися в багатовимірне шкільне середовище. «Час для розгойдування, для скарг на матеріально-побутові труднощі і дефіцит технічних засобів минув, – сказав у зверненні до освітян голова райдержадміністрації. – Завдяки цілеспрямованій політиці Президента і Уряду освітня сфера упродовж останніх років зазнала очевидних позитивних перетворень. Сьогодні основна ставка на вчителя – на його професіоналізм, на його нестримне бажання не тільки навчати учнів премудростям наук, а й навчатися разом з ними, не припиняти самовдосконалюватись, відшліфовувати свою фахову майстерність».

     Його точку зору поділяє і Світлана Швід, начальник відділу освіти РДА, яка, зокрема, сказала: «Якою технічно переоснащеною не була б школа, якими комфортними не були б умови для навчання в ній, але якщо вчитель не буде активним, креативним, не прагнутиме взаєморозуміння зі своїми учнями, відгуку на свою професійну віддачу – такий навчальний процес не можна вважати успішним. Учитель сьогодні, як ніколи, повинен відповідати високим суспільним очікуванням».

     Сертифікатами на придбання мультимедійного обладнання або меблів для своїх шкільних кабінетів були відзначені педагоги району, учні яких отримали найвищі бали у ЗНО. Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та відділу освіти РДА були відзначені й керівники кращих дошкільних та загальноосвітніх закладів Балаклійщини.

    Під час конференції були представлені молоді педагоги, які з нинішнього вересня розпочнуть свою професійну діяльність у районних закладах освіти.

 

Тетяна Чмут,

 

Олександр Шевченко(фото),

 

«Вісті Балаклійщини»