Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НА ТРІЙЦЮ В ПРИШИБІ СПІВАЛИ

IMG 2471

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»,

фото автора

     На П’ятидесятницю місцеві жителі не тільки святкували одне з великих християнських свят, а й відзначали 336-ту річницю від дня заснування свого рідного се

     На урочистостях побували по-чесні гості: Степан Масельсь-кий, голова районної державної адміністрації, Олександр Літ-вінов, голова районної ради, Анатолій Русецький, депутат Харківської обласної ради. Звертаючись до поважного зібрання, керівники побажали процвітання та подальшого розвитку всієї територіальної громади, до якої входить не один населений пункт. Як було наголошено, реформи, які відбуваються в державі, дозволяють запроваджувати на місцях безліч соціальних проектів. Говорячи безпосередньо про село Пришиб, називались навчально-виховний комплекс, капітально відремонтовані заклади медицини з новим автомобілем, меблями, обладнанням. У поточному році буде завершено заміну освітлення всіх вулиць на світлодіодне. Наразі ведеться ремонт закладу культури, на черзі стоїть бібліотека.

    Були названі десятки людей, хто своїми конкретними справами розбудовує всі населені пункти, які входять до складу ради. А найбільш заслужених односельців відзначили грамотами, подяками та подарунками від районної державної адміністрації, районної ради, Пришибської сільської ради, Благодійного фонду «Даруй Добро».

     Місцеві артисти, з Балаклії, Дінця додали святкового настрою глядачам. На позитиві пройшли спортивні змагання, атракціони, свято морозива для дітей від Анатолія Русецького.