Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ НЕБЕЗПЕЦІ, НІЖ БОРОТИСЯ З ЇЇ НАСЛІДКАМИ

ТИЩЕНКО

Тетяна Чмут,

«Вісті Балаклійщини»

     Минулої п’ятниці в малій залі райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка

    У засіданні комісії взяли участь Олександр Козінченко, завіду-вач сектора цивільного захисту РДА, Федір Купченко, виконуючий обов’язки начальника відділу ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Харківській області, відповідальні працівники відділів освіти, культури, охорони здоров’я РДА, районної служби у справах дітей, очільники і провідні спеціалісти навчальних, виховних об’єктів та об’єктів відпочинку дітей.

Першим розглядалося питання про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району та проведення заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону, з якого доповідав Олександр Козінченко. Він, зокрема, зосередився на заходах безпеки, яких потрібно вжити, особливо це стосується представників органів місцевого самоврядування (йдеться про населені пункти, які омиваються річками або в яких є інші водні об’єкти), щоб відпочинок на природі не став місцем трагедії. На жаль, минулого літа не обійшлося без жертв: внаслідок власної необережності потонули дві особи. Співдоповідач Федір Купченко зауважив, що служба надзвичайних ситуацій письмово довела вимоги до осіб, відповідальних за організацію безпечного відпочинку на пляжі, який належить санаторію-профілакторію ГПУ «Шебелинкагазвидобування» «Факел» і сусідньому з ним об’єкту «Газовик». Зокрема, доведені вимоги стосовно рятувальників і засобів порятунку. Про готовність до відкриття пляжного сезону доповіла і директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія» Вікторія Козачок: «Проведені обстеження дна на наявність вибухонебезпечних предметів, встановлені пляжні кабіни, здійснюються лабораторні дослідження води, до штату введений лікар-педіатр».

Члени комісії активно обговорили й друге питання: про забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема, закладів соціального обслуговування населення, культури, освіти, охорони здоров’я та підприємств громадської торгівлі. Основним доповідачем з цього питання був Федір Купченко, який, зокрема, сказав: «Внаслідок тривалої дії мораторію на перевірки бізнесу, керівники комерційних об’єктів у переважній своїй більшості не приділяли належної уваги пожежній безпеці. Практично в усіх перевірених торгових та розважальних закладах є порушення режимного характеру, недотримання елементарних вимог щодо утримання шляхів евакуації, припинення дії договорів на обслуговування автоматичних систем протипожежного захисту тощо. І лише після перевірок та під загрозою застосування санкцій на цих об’єктах почали усувати наявні порушення. Керівництво некомерційних установ намагається самостійно усунути існуючі в протипожежному захисті недоліки, але в більшості випадків вимоги пожежної безпеки капітального характеру не виконуються, оскільки для цього необхідні значні фінанси. Найбільш характерними недоліками більшості об’єктів є відсутність оброблення дерев’яних конструктивних елементів будівель вогнезахисним розчином, відсутність систем протипожежного захисту та несправність раніше змонтованих, відсутність або несправність внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, відсутність засобів колективного та індивідуального захисту органів дихання. Найгіршими в цьому відношенні є сільські будинки культури, медичні установи та культові споруди. Враховуючи, що існуючі порушення зафіксовані на об’єктах, у яких масово перебувають люди, прошу керівників органів місцевого самоврядування в межах своїх повноважень відреагувати на стан справ із забезпечення пожежної безпеки об’єктів на підвідомчих їм адміністративних територіях».

Підводячи підсумки роботи комі-сії, Вячеслав Тищенко настійно попросив присутніх відповідально підійти до виконання своїх обов’язків стосовно підтримання безпечних умов на водних об’єктах, а також у школах, таборах відпочинку, клубних закладах, у Балаклійському терцентрі та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.