Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У ЛАГЕРЯХ БУДЕ СВОЯ АМБУЛАТОРІЯ І АПТЕКА

влада і громада1влада і громада2

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

    У наших публікаціях ми вже розповідали про амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селищі Нафтовиків, яка запрацювала на початку року. Тоді місцеві жителі не шкодували вдячних висловів на адресу влади за такий подарунок. До речі, після свята останнього дзвоника керівник району Степан Масельський знайшов час, щоб побувати в медичному закладі і знову переконатися в його витребуваності. А відвідувачі, побачивши високе начальство, не поскупилися на добрі слова за те, що людям стало дійсно зручно, а інтер’єр та оснащення медустанови по-справжньому вражають.

     Аналогічний медичний заклад скоро запрацює і в мікрорай-оні Лагері. Тут на території НВК ведеться реконструкція частини будівлі під медустанову з денним стаціонаром та аптекою. Проектом також передбачені кабінети для профільних медичних спеціалістів, тут же в разі потреби своєчасно проведуть щеплення дітям та дорослим. І для цього не потрібно буде чекати транспорт, їхати до центральної частини міста.

    Як наразі ведуться будівельні роботи на об’єкті, перевірили перші керівники Степан Масельський та Олександр Літвінов. Нагадаємо, що на проведення реконструкції, придбання обладнання, меблів, інвентарю, благоустрій території з районного бюджету виділено понад 3,3 млн. грн.

   Під час робочого візиту керівництво району разом з будівельниками обговорили питання подачі води та облаштування приладів обліку, встановлення пандусу, лавочок, освітлення території тощо.

    Також цього дня в присутності директора Балаклійського НВК Н. Засадченко керівники оглянули будівництво нового спортивного майданчика, який скоро запрацює на території навчального закладу.