Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«ШЛЯХ ДО ЗІРОК»

ФЕСТИВАЛЫ

Колективи «Східний рай» та «Drive Dance» під керівництвом Христини Ахметової в черговий раз стали переможцями міжнародного фестивалю «Шлях до зірок», який відбувся днями в Харкові за підтримки Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів». Цілком заслужено, хоча й дещо неочікувано, дівчата здобули гран-прі фестивалю, посівши перші місця як у східній, так і в сучасній хореографії.

 

У фестивалі взяли участь представники багатьох країн світу. Понад трид-цять колективів знайомили глядачів та суддів зі своєю народною хореог-рафією. Представники різних субкультур змагалися за першість. Шалена конкуренція лише додавала азарту, мотивувала дітей танцювати з повною віддачею, поринати в обійми музики та ритму, викладатись на всі сто, викликаючи бажання танцювати як у суддів, так і в гостей фестивалю.

Нестримна енергія Христини Ахметової та її підопічних нікого не залишила байдужими: чарівні східні красуні зі «Східного раю» та дівчата-«запальнички» з колективу «Drive Dance» отримали не лише медалі та пам’ятні дипломи, а й здобули новий досвід, що безсумнівно стане їм у нагоді під час сходження на танцювальний Олімп.

К. Бондаренко від імені батьківського комітету