Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Теплопостачання селища Донець модернізуватимуть у два етапи

IMG 2600IMG 2567

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»,

фото автора

Як уже неодноразово повідомлялося, місцева влада прийняла рішення про переведення всіх споживачів селища Донець із централізованого теплопостачання на автономне.

Як цей процес наразі відбу-вається, стало предметом об-говорення на спеціальній нараді, яка відбулася за участі голови районної державної адміністрації Степана Масельського в Донецькій селищній раді.

Велика група фахівців, до якої ввійшли керівництво газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування», Балаклійських теплових мереж, проектанти, достеменно розглянули робочий план з нанесенням усіх житлових об’єктів та соціальної сфери. За словами керівника проекту, вже визначено, що для сталого газопостачання на всі ці об’єкти необхідно провести будівництво нового підсилюючого газогону довжиною два з половиною кілометри. А для установ соціальної сфери передбачено будівництво двох модульних котелень.

Весь комплекс робіт буде виконуватись у два етапи: в поточному та 2019 році. Уже найближчим часом 27 житлових будинків будуть від’єднані від централізованої системи теплопостачання. За обрахунками селищної ради, майже 200 квартир необхідно буде перевести на індивідуальне опалення, ще 300 абонентів уже встановили автономку раніше. Саме таке співвідношення й призвело до рішення про зупинку центральної котельні, робота якої з року в рік є збитковою.

За словами керівника району Степана Масельського, за бюджетні кошти централізовано будуть виготовлені всі проекти для кожного абонента. У подальшому процесі селищна рада буде брати до уваги соціальні та фінансові можливості кожної окремої сім’ї. У середині червня, за пропозицією С. Масельського, робоча група знову збереться для вирішення нагальних питань.

У другій частині засідання учасники обговорили соціально-економічний розвиток Донецької селищної ради. Зокрема, йшлося про ремонт доріг на вулицях Спор-тивній, Зеленій, Мічуріна. Вкрай проблемними є покрівлі трьох житлових будин-ків, які намагатимуться привести до ладу.

Цього дня голова райдержадміністрації пере-вірив ремонтні роботи на мосту через річку Сіве-рський Донець, який з’єднує селища Донець та Андріївку. Будівельна компанія ТОВ «Інтехкомпроект» проводить відновлення пішохідного проходу з заміною аварійних плит. Рух тра-нспорту через міст не припиня-ється.