Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ЧЕРЕЗ ЕФЕКТИВНЕ ДЕКЛАРУВАННЯ – ДО ЯКІСНОГО ЛІКУВАННЯ

медична сфера

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

У рамках медичної реформи наразі повним ходом іде процес укладання декларацій між лікарями первинної медичної ланки та пацієнтами. Особи, які вже скористалися своїм правом добровільно обрати сімейного лікаря, переконалися, що процес відбувається за лічені хвилини, достатньо лише мати при собі документи і телефон. А про технічну складову на Балаклійщині потурбувались ще з минулого року.

У 2017 році місцеві ради прид-бали для медичних закладів 14 ноутбуків, 6 персональних комп’ютерів, 17 багатофункціональних пристроїв на понад 250 тис. гривень, ще майже 86 тис. грн. пішло на мережу інтернет.

А вже в поточному році за рахунок районного бюджету на понад 600 тис. грн. технічний арсенал первинки розширився на 25 ноутбуків та стільки ж багатофункціональних пристроїв, через систему інтернет успішно працює програма «Медстар», яка, власне, й забезпечує процес декларування.

Цими днями заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко від імені керівництва району урочисто передала сімейним лікарям Балаклії, Андріївки, Дінця 20 ноутбуків і 20 пристроїв! Під час зустрічі було обговорено розвиток медичної сфери в нашому районі, шляхи вирішення кадрового забезпечення тощо. Але головним фактом цієї події є повне забезпечення 31-го сімейного лікаря та шести педіатрів району всім необхідним технічним оснащенням для декларування. А нам, пацієнтам, залишається лише зробити свій вибір медичного спеціаліста й оформити ці відносини документаційно. Часу для цього знадобиться небагато.

Наша довідка: в Балаклійському районі понад 82 тисячі жителів, з них майже 25 тисяч дорослих та дітей уже уклали декларації з сімейними лікарями та лікарями-педіатрами.