Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Табір «Сонечко» гостинно відчинив двері

 

IMG 6151

 

Табір літечку радіє, 

Літо всіх маляток гріє, 

Щоб росли вони здорові, 

Наші сонечка чудові!

 

Непомітно проминув ще один навчальний рік, та в Андрі-ївській другій не запанувала тиша. Господарями школи стали 80 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання відпочити в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина життєдіяльності дитини, в якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні та моральні чинники.

Начальник табору і вихователі творчо підійшли до організації відпочинку школярів. Оформлення ігрових кімнат, зали для проведення різноманітних заходів відрізнялися яскравістю, казковістю, творчою вишуканістю. Для вихованців табору організовані калорійне гаряче харчування, ігри на свіжому повітрі, дискотеки, а також різноманітні екскурсії.

Урочисто та святково відбулося відкриття табору. Директор школи Т. Шелест побажала вихованцям приємного відпочинку, нових цікавих вражень.

Вихованням та відпочинком дітей займаються досвідчені вихователі. У таборі працює мовний загін, у якому підлітки розвивають знання з англійської мови під керівництвом фахівців О. Булавінової та О. Закори. Робота в таборі організована так, щоб дітям було цікаво, щоб вони навчились чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, знайшли нових друзів, добре відпочили.

Н. Устиченко,

директор табору