Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Гран-прі – в руках балаклійця!

ГРАН

У Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Лотос надії», який проходив за підтримки Міжнародної асоціації мистецтва і творчості «LittleStarsoftheBigworld» та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

 

Це було багатожанрове шоу та-лантів, яке дало можливість багатьом творчим колективам і окремим виконавцям, незалежно від віку, показати свій талант, майстерність і професіоналізм. Конкурс мав кілька відбіркових турів, які проходили за відеозаписами онлайн. Кращі виконавці, за рішенням журі, були запрошені до участі у фіналі. Серед переможців – балаклійські обдаровання, талановиті дівчатка, учениці класу народного співу: дев’ятирічні Вероніка Лимарова та Марія Лукашова, які співають у дуеті «Світанок», та Катерина Нестеренко і Марія Сисіна (відповідно тринадцять і дванадцять років), які складають дует під назвою «Подарунок». Обидва дуети посіли перші місця в номінації «Народний вокал», нагороджені дипломами лауреатів та пам’ятними медалями.

Гран-прі конкурсу дістався солісту народного гурту «Весела Слобода» Балаклійського районного Будинку культури Андрію Шерстюку за чудове виконання української народної пісні «Там, де Ятрань круто в’ється». Андрій був запрошений на фінал конкурсу, де й отримав диплом, медаль і кубок переможця.

Балаклійщина пишається своїми юними талантами!

Т. Шерстюк,

викладач класу народного співу Балаклійської ДМШ, керівник народного гурту народної пісні «Весела Слобода»