Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«Усмішка» виховує, згуртовує, духовно збагачує

IMG 1354

   Літній табір відпочинку має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я. Виховну роботу табору колектив Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 спрямував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, допомогти порозумітися між собою, піз-нати краще один одного.

 

    Педагогічні працівники націлені на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, до неї просто потрібно вчасно підібрати ключик.

    Справжній українець повинен не тільки любити, а й знати свій рідний край, його історію та духовно-культурну спадщину. Саме з екскурсійною метою більше сотні учнів табору «Усмішка» Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 днями відвідали храм Різдва Пресвятої Богородиці в селищі. Настоятель храму отець Іоанн привітно зустрів дітей та цікаво розповів їм про храмову ікону Різдва Пресвятої Богородиці, про призначення Божого дому в житті кожної людини. Особливо дітей зацікавило будівництво нового храму поруч із діючою святинею, якого жителі Андріївки чекають з нетерпінням.

    Педагоги та учні вдячні отцю Іоанну за змістовно та цікаво проведений час.

                                                     Ю. Шелест, педагог-організатор