Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

РАЙОННА СПАРТАКІАДА. ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

пляжка

 

Наприкінці травня продовжилась районна спартакіада з масових видів спорту серед підприємств, установ, організацій та територіальних громад Балаклійського району. Учасники районних змагань розіграли нагороди в пляжному волейболі.

 

У ІІ групі серед жіночих колективів перемогу святкувала Вербівська сільська рада, другою стали представниці Мілової, третє місце – в Савинської се-лищної ради. Четвертою фінішувала Вишнівська сільська рада, 5-6 сходинки, відповідно, за Яковенківською та Залиманською сільськими радами.

Серед чоловіків не було рівних представникам Савинської селищної ради, другою стала Яковенківська сільська рада, третя позиція – за вербівчанами. На 4-6 місцях – Залиманська, Міловська та Вишнівська сільські ради.

У І групі серед жіночих команд перемогу святкували представниці ГПУ «Шебелинкагазвидобування», другими стали волейболістки збірної команди державних службовців, третє місце – за Балаклійською ДЮСШ, четверте – за ПрАТ «Євроцемент-Україна».

Серед чоловічих колективів перше місце – за ПрАТ «Євроцемент-Україна», друге – за ГПУ «Шебелинкагазвидобування», третє – за збірною державних службовців, четвертими фінішували представники ДП «Балаклійський ремонтний завод», п’яте – за Балаклійською ДЮСШ.

С. Кунденко, начальник відділу у справах молоді та спорту

                                                                                                                                                                                                                Балаклійської РДА