Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

РОБОТА З НЕПОВНОЛІТНІМИ ЗЛОЧИНЦЯМИ

робота з неповнолітними

Правопорушення серед неповнолітніх є однією з найгостріших проблем усього світу. На превеликий жаль, наша країна не стала винятком. Крадіжки, бійки, вживання алкогольних напоїв та наркотиків, їх збут, прояви жорстокості, насильства і навіть згвалтування та вбивства – це те, на що здатні неповнолітні, які вибрали асоціальний спосіб життя. Ні для кого не секрет, що рівень дитячих правопорушень цілком залежить від норм соціального розвитку суспільства в цілому, його культури. Чим нижчий її рівень, тим вищий відсоток зростання кількості порушників закону та негативних наслідків їхніх діянь.

 

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх – одна з центральних проблем су-часного суспільства. Показники злочинності неповнолітніх відбивають пев-ною мірою ситуацію в суспільстві загалом.

Головне при розгляді особистості неповнолітнього злочинця – його вік. З цим пов’язані певні біологічні, психологічні та психічні зміни в структурі особистості. У дитинстві людина формується як суспільна істота, у неї розвиваються інтелект, уміння аналізувати й узагальнювати навколишні явища, здатність передбачати можливі наслідки своїх вчинків; виробляються вольові якості: наполегливість, цілеспрямованість, самоконтроль, активність, ініціатива; формується самосвідомість, почуття власної гідності, прагнення до самостійності. Усе це пов’язано з кримінологічним вивченням особистості неповнолітнього.  

Вік неповнолітніх злочинців зумовлений правовими чинниками – від 14-ти років (вік, з якого починається кримінальна відповідальність практично за всі діяння, які реально вчиняють неповнолітні) до 18-ти – вік юридичного повноліття.

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх має плануватися і здійснюватися на різних рівнях і напрямках, враховуючи різні контингенти осіб.

На обліку в Балаклійському районному центрі для сім'ї, дітей та молоді перебувають неповнолітні злочинці. Спеціалісти центру проводять з ними виховні та профілактичні заходи, спрямовані на запобігання скоєнню повторних правопорушень. Ведеться комплексна робота. Її результатом має стати те, що підлітки обирають шлях виправлення і повернення до нормального життя, у якому немає місця скоєнню злочину. Тому найголовніше наше завдання – не просто працювати з неповнолітніми, які скоїли злочин, а робити все можливе для того, щоб вони не скоювали його в майбутньому. Звичайно, при цьому найбільша відповідальність покладена на батьків. Тому в першу чергу хочеться звернутися саме до них. Ми часто говоримо, що діти – наше майбутнє. Це дійсно так. Але те, яким буде це майбутнє, значною мірою залежить від нас, батьків. І ніхто, крім нас, не забезпечить нашим дітям благополучне майбутнє.

Ю. Лугова, фахівець із соціальної роботи Балаклійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді